logo

C

joukkue

Joukkue keväällä 2018

 

Takarivi: Tommi Vitikainen, Mikko Runonen, Miska Kosonen, Mari Nieminen.

Ylärivi: Emilia Haponen, Milla Nieminen(x), Viivi Outinen, Iina Kiuru, Elina Pylkkänen, Tsering Sillanpää, Pinja Ukko, Nelli Husu, Lotta Runonen, Lotta Pynnönen.

Keskirivi: Tyyne Kurvinen, Alina Nevala, Minja Haimilahti(x), Malla Viinikainen, Enja Hämäläinen, Ida Ulmanen, Iida Liukkonen.

Alarivi:  Viivi Penttinen, Mette Nieminen, Suphatsara Ketsuwantat, Henna Sinisalo, Iidalotta Liikanen, Kukka Kosonen.

Kuvasta puuttuu Anna-Leena Malewicz, Tua Tolvanen(x), Saara Himanen, Siiri Pirinen, Mika Viinikainen.

Lopettaneet:(x)

 

 

...............................................................................................................................................................................................................................................................................

Harjoitukset:

kts. lisätiedot My Clubista

 

...............................................................................................................................................................................................................................................................................

Ottelut 2018

Aluesarja T15 Syksy

FC Honka  -  PU-62         12.8. klo. 12:00 Espoo
 
PU-62  -  EBK/Valkoinen  19.8. klo. 15:00 Mikkeli(Hänski)
 
PU-62  -  PEP                  26.8.klo. 15:00 Mikkeli(Hänski)
 
FC Kuusysi  -  PU-62        1.9. klo. 13:00 Lahti
 
PU-62  -  HPS/GPS YJ       8.9. klo.15:00 Mikkeli(Hänski)
 
JäPS  -  PU-62                 16.9. klo.15:00 Järvenpää
 
PU-62  -  Valtti/AC           22.9. klo.17:30 Mikkeli(Hänski)
 
HyPS  -  PU-62                30.9. klo.14:00 Hyvinkää
 
PU-62  -  FC WILD           7.10. klo.15:00 Mikkeli(Hänski)
 

Tulospalvelu linkki: 

https://www.palloliitto.fi/splkaakko/t15-alue

 

Piirisarja 8vs8 T15 SYKSY

05.08    PU-62 - STPS klo.15:15       ja    PU-62 -Jäntevä klo.16:30 Mikkeli(Hänski)
 
11.08    STPS - PU-62 klo.12:00       ja    LuPo  -  PU-62 klo.13:00  Luumäki
 
22.08    PU-62  - LuPo klo.19:00       ja    FC LaPa  -  PU-62 klo.20:00 Lappeenranta
 
08.09    FC LaPa  - PU-62 klo.14.15  ja    Jäntevä  -  PU-62 klo.15:30 Kotka
 
 

Tulospalvelu linkki:

https://www.palloliitto.fi/splkaakko/t15-8v8-0

 

 

 

Uutiset

Kultaa -04 tytöille SPL 2-tason turnauksesta

07.08.17

Suur-Savon OP-turnaus kuplassa

21.03.17
C
Pelaajat
Yhteystiedot

Valmentajat:

Tommi Vitikainen

Puh:0445207096

 

Ohjaajat:

Miska Kosonen

 

 

Joukkueenjohtajat:

jojo04(at)pu62.fi

 

Mika Viinikainen

p. 0505432312

Mikko Runonen

p. 0403549524

 

Rahastonhoitaja:

Mari Nieminen

maka.nieminen(at)gmail.com

PU:ssa voi kasvaa pikkutytöstä naiseksi harrastuksen parissa

Yhteistyössä